Een veilige winkelomgeving creëren voor onze klanten is voor ons team enorm bela

Home / Afval Loont / Een veilige winkelomgeving creëren voor onze klanten is voor ons team enorm bela

Een veilige winkelomgeving creëren voor onze klanten is voor ons team enorm belangrijk. We willen klanten de ruimte geven om plezierig te winkelen, we houden uiteraard gepaste afstand en dragen we een mondkapje. Daarnaast hebben we speciale private shopping mogelijkheden in het leven geroepen, zodat je een afspraak kan maken om rustig te komen winkelen. Jullie zijn van harte welkom! Alle maatregelen die onze winkels nemen lees je hier: https://bit.ly/corona-maatregelen-adam

Creating a safe shopping environment for our customers is extremely important for our team. We want to give customers space to enjoy shopping, of course we keep an appropriate distance and wear a mouth cap. In addition, we have created special private shopping opportunities, so you can make an appointment to come shopping quietly. You are very welcome! ✨ You can read all the measures taken by our stores here: https://bit.ly/corona-maatregelen-adam

Translated

Bekijk op Facebook

Door op ACCPETEREN te drukken , gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten